Bay ve Bayanlar ile Flört Sohbet


Ülkemizin farklı şehirlerinden binlerce insanı sohbet odaları üzerinde buluşturarak ücretsiz sohbet etmelerine imkan sağlayan güzel sohbet sitesi. Sizlere arkadaşlığın kapılarını aralıyor. İnsanların hobilerine ve ilgi alanlarına göre sohbet odalarını aktif ederek, insanların daha kolay sohbet etmelerine ve kaynaşarak güzelce sohbet etmelerine olanak sağlıyoruz.

Yetişkinlerle Mobil Sohbet


Teknoloji çağının bizlere sağladığı kolaylıklarla birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar, gündelik yaşamımızda bir çok konuda büyük kolaylıklar sağlamıştır. İletişim konusunda sağlamış olduğu esneklikler sayesinde, farklı ülkeden veya farklı şehirlerdeki insanlarla rahatlıkla iletişim kurmanızı sağlayan mobil sohbet sitesine hızlı bağlantı kurun.

Hakkımızda


Muhabbet, sohbet etmeyi seven insanların bir araya geldiği tek adres! Ülkemizin her bölgesinden ve farklı ülkelerden insanların sohbet ederek yeni insanlarla tanışmak için bir araya geldiği sohbet odaları üzerinde sizlerde yerlerinizi alarak bedava sohbet edin. Yeni insanlarla muhabbet ederek, arkadaşlıklar kurun. Mobil destekli sohbet seçeneği ile kolay ve hızlı bir şekilde mobil sohbet odalarına katılarak rahat bir şekilde dilediğiniz yerden sohbet etmenin tadını çıkarın.

Sohbet portalına giriş yapabileceğiniz çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Bilgisayar başında sürekli zaman geçirme fırsatınız yoksa şayet akıllı cihazlarınızla mobil sistemimiz üzerinden direk bağlantı kurabilirsiniz.Sistem hiç bir şekilde giriş esnasında üyelik veya ücret talebi istememektedir. Yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz Portal niteliği bulunan web sohbet sistemimiz yetişkin insanların iletişim ağı oluşturabileceği esneklikte olup bu niteliği taşımıyorsanız lütfen giriş yapmadan evvel kuralları gözden geçiriniz.

Hatırlatma:


  • Sohbet bağlantı sistemine giriş yapan her kullanıcı (18+) yetişkin olması zorunludur.
  • Sohbetportal.com üzerinden giriş yapan her bireyin (nickname/kanal) kayıtları yönetime aittir, gerekli durumlarda el koyma hakkına sahiptir.
  • Sohbet içerisinde bulunan her odanın kendine özgü kuralları farklılık gösterebilir ancak genel sohbet kuralları giriş sayfasında mutlaka gözden geçirilmelidir.
  • Siyasi, dini ve kültür bazlı tartışma/sohbet polemikleri yapmak kesinlikle yasaktır.
  • Küfür/Argo/Hakaret içerikli yazı ve davranışlar sergilemek uzaklaştırılma sebebidir.
  • Sohbet portal sağlayıcı sunucu olduğu için chat içerisinde bireyler kendi davranış hal ve hareketlerinden sorumludur.
  • Kişisel bilgilerin (adres, tel, kredi kartı, kimlik) paylaşımı yasaktır.
  • Belirtilen kurallara aykırı davranış sergilemek, sohbet odalarından bir süre uzaklaştırılma cezası ile neticelendirilir.